style

Projekty

Balení produktů pro e-shopy

Zadání: Zrychlení balení a redukce kartonových boxů a výplní  (11/2017)

Kartony jsou dnes nejčastější produkt pro přepravu spedičními firmami u e-shopů. Problém nastává s nárustem balíků s různě velkými zásilkami. Řešením je více rozměrů kartonů, ale zde narážíme na nutnou velkou skladovou zásobu a řešení fixace produktu uvnitř krabice.

Výhody našeho řešení balení pro zasilatelské služby:

- snížení skladové zásoby kartonů na skladě

- redukce ceny balení a absence výplní

- zrychlení balícího procesu

- šetrné řešení k životnímu prostředí

- možnost potisku na míru

- softwarové řešení pro správné vkládání produktů

 

Poloautomatická linka na balení žaluzií

Zadání: Balení různých délek žaluzií pro zahraniční expedici (3/2017)

Linka, která se skládá z balení do bublinkové fólie, stretch fólie a následně do kartonu z 5VVL. Součástí linky je scenovací zařízení na sejmutí rozměrů výrobku, pásové a kolečkové dopravníky na přesun výrobků, systém výroby kartonu online od firmy PANOTEC, balící stůl od firmy Becker a páskovací zařízení na uzavření kartonu.

Kompletní linka je obsluhována pouze jednou osobou a je napojena na centrální systém. Zařízení PANOTEC je navíc možné využívat na výrobu krabiček FEFCO na náhradní díly a ostatní logistické procesy.

Výhodou tohoto řešení je hlavně redukce pracovní síly, zvýšení kapacity balených produktů a jednotný styl balení z důrazem na bezpečnost produktů.

 

Expedice kovových komponentů

Zadání: Balení kovových prvků s velkou nosností pro další zpracování (9/2016)

Balení pro automotiv pro velký počet kusů a velkou nosnost produktů. Kartonový paletový box UNG1 ve složeném stavu o rozměru 1200x800x200mm, v rozloženém stavu 1200x800x600mm.
Výztuha boxu je řešena ringem ze 7VVL o velké nosnosti na hranu. Součástí balení je antikorozní pytel a proložky ze strojní lepenky na jednotlivá patra výrobků v boxu.

Výhody řešení jsou: Úspora místa ve skladu ve složeném stavu, žádná další kompletace obalu, rychlé rozložení a zpevnění obalu, možnost stohování na sebe, maximální ochrana produktu, vhodné pro zámořské balení, IPPC ochrana palet.

Další projektová řešení zde

 

Aktuality

10.02.2020
Připravujeme nový web

V druhém kvartálu roku 2020 připravujeme zbrusu novou webovou prezentaci, která tak zakončí serii redesignů našich webů.

nový webdesign

10.01.2020
Reshoper 2020

Příjměte prosím srdečnou pozvánku na Reshoper 2020, kde se s námi můžete setkat na stánku č. 17 a získejte vstupenky ZDARMA

https://www.reshoper.cz/cs/pozvanka/packung-s-r-o

10.01.2020
PF2020