Balící pracoviště a příslušenství

ObalyOptimalizace -> Balící stroje -> Balící pracoviště a příslušenství

Balící pracoviště

Balící pracoviště naleznou svá uplatnění především v balicích a expedičních centrech, kde se pro balení využívá vlnitá lepenka, obalový papír, PE- fólie, bublinková či pěnová fólie. Sortiment příslušenství doplňí široké spektrum potřeb obalového hospodářství.

V případě specializovaných dotazů prosím zašlete Vaši poptávku na poptavky@packung.cz.

Naše specializace:

Balící pracoviště

Balící stoly

Balící stoly jsou praktickým pomocníkem zejména v expedičních centrech, uplatnění ale naleznou v různých typech výroben, ve kterých se k balení produktů využívá obalový papír, vlnitá lepenka, bublinková fólie, PE či jiná fólie. Slouží k optimalizaci balícího procesu a snižuje prostorovou náročnost balení. Výhodou je možnost napojení na dopravníkový systém.

Balení usnadňuje přidržovač balícího materiálu a řezací kazeta. Kuželové držáky na odvíjecích tyčích umožňují vycentrování dutinky balícího materiálu. Balící stoly umožňují výškové nastavení polic i robustní pracovní desky. Jsou k dispozici ve více rozměrech a dají se doplnit o další komponenty, např. osvětlení.

Odvíječe

Nabízíme více typů manuálních odvíječů balícího materiálu. Stolní odvíječe strojní fólie umožňují efektivní ovíjení drobných předmětů. Skladače fólie jsou uplatněny v procesu výroby různých typů fólií skládáním ploché fólie na polorukáv. Doplněním formátovacího klínu je pak umožněna výroba sáčků a pytlů. Řezací stojany jsou navíc vybaveny řezací kazetou a jsou vhodné i pro odvíjení a řezání vlnité lepenky, obalového papíru či PE fólie. Odvíječe je možné vybavit pojezdovými kolečky pro lepší manipulaci ve výrobě.

Odvíječe
Příslušenství k balícím stolům

Příslušenství

Nabízíme škálu příslušenství potřebného v balícím procesu jako například:

  • balancéry a vyvažovače pro snadnější manipulaci s těžkým nářadím
  • kartonážní sponkovačky
  • nože a otevírače
  • odstřihovací kleště
  • horkovzdušné smršťovací pistole

Máte zájem o další informace o balících pracovištích a příslušenství?

    Start typing and press Enter to search