Protiskluzný systém

ObalyOptimalizace -> Obaly -> Protiskluzný systém

Protiskluzný papír

Protiskluzové proklady jsou vhodné pro kombinaci balení krabic, pytlů, ale i jednotlivých produktů. Protiskluzné proložky jsou vhodné kombinovat s nižší mikronáží stretch fólií, kde dochází k ekonomické úspoře a vyšší stabilizaci paletové jednotky. Využití prokladů je vhodné zejména u kašírovaných krabic, potištěných kartonů a hladké lepenky. Zašlete nám Vaši poptávku na poptavky@packung.cz.

Naše specializace:

mechanicke_testovani_reklama2
Protiskluzný papír

Protiskluzný papír

Papírové protiskluzové proložky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu a jsou opatřeny oboustranným protiskluzovým povrchem. Použití zejména mezi vrstvy materiálu na paletách pro eliminaci rizik spojených s dopravou. Fixační proklady jsou vhodné nejen k zasílání mimo výrobní závod, ale mohou sloužit i jako prostředek ve vnitropodnikové dopravě. Například převoz materiálu k ovinovacímu stroji nebo místu finální kompletace.

Informace o parametrech protiskluzných papírů

Bezpaletový systém Ecologistik Slipsheet

Značka Ecologistik zastřešuje systém alternativních řešení ke klasickým dřevěným paletám a přepravě na nich. Kartonové palety Slip Sheet jsou pak ekologickým řešením, které šetří náklady na drahé dřevěné palety a zároveň řeší možnost zvýšení množství produktů na paletě, jelikož využijeme k uskladnění pro transport i 150mm plochy pro vidlice vysokozdvižného vozíku.

Technické údaje systému EKOLOGISTIK

Slipsheet
Protiskluzná fólie - případová studie

Protiskluzná fólie

Protiskluzová fólie Stabufilm zabezpečuje stabilizaci paletové jednotky, pro kusové zásilky, jenž nejsou zcela rovné a pro prostředí s vysokou vlhkostí. Použití v chemickém, potravinářském a strojním průmyslu. Zejména vhodné pro barely, kyblíky lahve apod.

Více parametrů protiskluzných fólií

Stabufood

Folie omezuje skluz potravin z palety nebo skladové jednotky. Materiál je transparentní s odstínem modři, velmi ohebný a snadno deformovatelný.

Stabustrap

Elastická páska fixuje a chrání vaše balení proti poškození. Tato páska funguje při interním transportu i jako fixace při převozu  mimo vaši organizaci.

Formátovací zařízení pro automatický řez lepenky

Formátovací zařízení EXCALIBUR, které slouží k automatickému řezu proložek z hladké lepenky nebo fólie. Řez je možný po obou osách a v dostatečné efektivitě pro výrobní linky o velké kapacitě. Ideální kombinace s automatickou rukou pro vkládání mezi jednotlivé vrstvy výrobků. Online řez požadového rozměru bez nutnosti skladování více rozměrů proložek.

Specifikace stroje EXCALIBUR

Formátování protiskluzné lepenky stroj Excalibur

Ukázka funkčnosti protiskluzného systému během nárazového testu

Máte zájem o další informace o protiskluzném systému?

    Start typing and press Enter to search