Lepení

Fólie packung

Nabízíme sortiment lepících nástrojů pro ruční nebo automatické lepení. Ruční odvíječe umožňují manuálně a přitom efektivně zalepit kartony samolepicí páskou plynule regulovatelnou sílu napnutí pásky pomocí pružiny. Zařízení pro lepení malých a středně velkých krabic pak už umožňují rychlé a efektnivní lepení balení. Připravenou krabici operátor pouze vloží do stroje. Poté dojde ke slepení krabice. Lepidlo je naneseno na vnitřní stranu, čímž zůstane krabice bez stop lepidla.

Máte specifický dotaz na automatizaci lepení? Zašlete nám Vaši poptávku na poptavky@packung.cz.

Naše specializace:

Ruční lepení

Ruční lepení

Nabízíme sortiment nářadí pro ruční lepení obalů jako například ruční či stolní držáky lepící pásky nebo aplikátor podlahové lepící pásky. Vybíráme pro vás přístroje s kvalitní a robustní konstrukcí, které zaručí snadnou manipulaci s lepícími páskami a také dlouhou životnost ve výrobě. Tyto produkty přestavují nutný základ pro efektivní balící proces v jakémkoliv provozu.

Poloautomatické lepení

Pro provozy s větším objemem jediného obalovaného produktu nebo více produktů s obalem stejných rozměrů je výhodnou variantou poloautomatická lepička kartonů s bočními hnacími pásy a dopravníkem. Přístroj má elektrický pohon, nastavování velikosti krabice a uzavírání krabice probíhá manuálně. Lepící stroj je možné dodat i v nerezovém provedení.

Poloautomatické lepení
Lepení krabic

Skládání krabic lepidlem

Proložky z 2VVL, 3VVL, 5VVL a 7VVL. Proložky zvyšují stabilitu zboží, chrání před nárazy a chrání jednotlivé výrobky. Rozměr proložky upravujeme na požadovaný rozměr. Standardně se používá menší než rozměr europalety což zabraňuje případným přesahům mimo paletový prostor a problémům při balení zboží.

Další metodou jak zvýšit ochranu jednotlivých produktů na paletě může být využití protiskluzných materiálů.

Máte zájem o další informace o lepících strojích?

    Start typing and press Enter to search