Výplňové systémy

ObalyOptimalizace -> Balící stroje -> Výplňové systémy

aps20_web_big_jpg

Pokud potřebujete Vaše výrobky ochránit proti nárazům a poškození zejména během přepravy a manipulace, doporučujeme využití strojů pro vlastní výrobu výplňových materiálů do balení. Jaká výplň je správná pro Vás. Univerzální odpověď neexistuje. Různé typy zboží mají na výplně odlišnýmé nároky. Prohlédněte si naši nabídku mechanizace.

Máte specifický dotaz na efektivní využití výplňových tělísek? Zašlete nám Vaši poptávku na poptavky@packung.cz.

Naše specializace:

Stroje na mačkaný papír

Díky strojově produkovanému papíru můžete vyrábět výplňový materiál just-in-time na Vámi určeném místě. Mačkaný papír je ideální pro výplň Vašich krabic a fixaci zboží v obalech. Dle objemu nutné výroby se můžete rozhodnout mezi různými typy přístrojů lišícími se výkonem a parametry možností. Papírová fixace najde široké uplatnění v různých sektorech průmyslu:

  • v automobilovém pro balení těžkých komponentů, profilů, světlometů atd.,
  • ve stavebnictví pro ochranu technických zařízení
  • strojírenství pro fixaci mechanických dílů, konstrukcí, součástech atd.

Stroje na vzduchové polštáře

Použití vzduchových vycpávek je díky své flexibilitě a efektivosti velmi ideální pro nižší, střední i intenzivní použití. Díky produkci na míru vyrábíte pouze takové množství výplňového materiálu, který aktuálně potřebuje. Stroje na jejich výrobu pak umožní výrobu vzduchových polštářů přímo u Vás v provozu. Ušetříte tím Vaše skladové prostory, které nebudou přeplněny rolemi bublinkových fólií, pytli s fixačními tělísky…

Máte zájem o další informace v automatizaci a optimalizaci obalových technologií? Můžete nám přímo napsat na poptavky@packung.cz.

Produkt Ks/Bal. Ks/Pal. Délka na roli
Air Cush! on LSTANDARD PLUS /38cm/l7cm 1 140 300
Air Cushion M STANDARD PLUS /38cm /17cm 1 140 300
Air Cushion S STANDARD PLUS /38cm /17cm 1 140 300
Air Cush! on BASIC M STANDARD PLUS /38cm /17cm 4 192 300
Air Pillow STANDARD 21cm/12cm 1 144 500
Air Cushion M EXTRA STRONG 37,5cm/17cm 1 140 250
Stroje na výplňovou pěnu

Stroje na výplňovou pěnu

Řešíte jak ochránit produkty rozličných tvarů, hmotností (od lehkých až po těžké) a zároveň mít ideální výplň rychle po ruce? Může Vám pomoci právě polyuretanová pěna. Pěna v pěnovém polštářku expanduje po smíšení dvou tekutých sloučenin svůj objem až 280x a ideálně se při přizpůsobí vloženému produktu. Výrobek v pěnové fixaci je pak specificky a spolehlivě chráněný při přepravě na místo určení. Pěnové výplně jsou vhodné pro fixaci a ochranu těžkého nebo křehkého zboží, elektronických součástek, kancelářského materiálu, knih, DVD atd.

Zásobníky na FLO-PAK

Díky dávkovači Flo-Pak tělísek můžete snadno efektivně, ergonomicky dávkovat tělíska přímo na místo určení. Díky velké kapacitě pak je výplňový materiál vždy k dispozici.

Máte specifický dotaz na možnosti dávkování Flo-Pak tělísek? Zašlete nám Vaši poptávku na poptavky@packung.cz.

Zásobník na tělíska Flo-Pak

Máte zájem o další informace o krabicích a kartonových obalech?

    Start typing and press Enter to search